سوالات متداول

ثبت نام پذيرندگان

شکل ظاهری کارت های تخفیف چگونه است ؟

کارت های عضو شبکه تخفیف به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از : 1 - کارت های چند منظوره بانکی، صادر شده توسط شرکت بارمان پارسه امرتات و با همکاری بانک ملی ایران. این کارت ها در طرح ها و شکل های گوناگون و مختص سازمان ها، ارگان ها و شرکت های دولتی و خصوصی به صورت گروهی صادر شده و دارای آرم بانک عامل، آرم سفارش دهنده و شرکت بارمان پارسه امرتات هستند و علاوه بر کارکرد های تخفیفی و اعتباری و امتیازی و شرایط مربوط به قرارداد صدور، از کلیه کارکردهای بانکی و شتابی در شبکه بانکی کشور بهره مند هستند. 2 - کارت های بانکی عادی. در شبکه تخفیف بی پی کارت برای دریافت تخفیف لزوما نیاز به دریافت کارت بانکی جدید نیست. در این شبکه کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب می توانند با ثبت نام در وب سایت بی پی کارت به عضویت شبکه در آمده و در سراسر کشور، در فروشگاه های طرف قرارداد، با انجام تراکنش بر روی کارت خوان شرکت پرداخت الکترونیک سداد ( بانک ملی ایران ) از تخفیفات آنلاین بهره گیرند.

نحوه پرداخت مبلغ خرید و یا استفاده از خدمات با کارت تخفیف چگونه است ؟

در کارت های الکترونیکی بانکی، مبلغ خرید به صورت کامل در زمان خرید بر روی دستگاه کارتخوان وارد می شود، ولی دستگاه عضویت کارت را تشخیص داده و تراکنش پس از اعمال درصد تخفیف در نظر گرفته شده به صورت آنلاین انجام می شود. در فیش صادره دستگاه کارتخوان نیز مبلغ اصلی خرید، میزان تخفیف و مبلغ کسر شده از حساب مشخص می گردد.

آیا شاغلین مشاغل آزاد هم می توانند کارت تخفیف دریافت کنند ؟ نحوه دریافت کارت یا عضویت در شبکه تخفیف چگونه است؟

بله. دریافت کارت بانکی عضو شبکه تخفیف و یا عضویت کارت های بانکی شتابی، در شبکه تخفیف، برای عموم مردم آزاد است. برای عضویت کارت بانکی در شبکه تخفیف در صفحه اصلی سایت بر روی دکمه درخواست عضویت کلیک کرده و مراحل ثبت نام را کامل کنید. بلافاصله پس از تکمیل کلیه مراحل ثبت نام و درج شماره 16 رقمی روی کارت. پیامکی مبنی بر عضویت در شبکه تخفیف دریافت خواهید کرد. از این به بعد کلیه تراکنش های کارت عضو شده، در مراکز طرف قرارداد، بر روی دسگاه کارتخوان شرکت پرداخت الکترونیک سداد ( بانک ملی ایران ) با تخفیفات از قبل مشخص شده انجام خواهد شد. همچنین در صورت تمایل به دریافت کارت طلایی مشتریان ویژه می توانید با شماره 74354 - 021 تماس حاصل فرمایید.

شکل ظاهری و کاربری کارت های اعتباری چگونه است ؟

شکل ظاهری کارت های اعتباری میتواند با توجه به تیراژ درخواست صدور هر ارگان به صورت سفارشی و یا عمومی باشد. در هر صورت بر روی کارت با هر شکل و رنگی آرم بانک و شرکت بارمان پارسه امرتات درج می گردد. این کارت ها در کلیه مراکز پذیرنده طرف قرارداد که به عضویت شبکه اعتباری در آمده باشند معتبر است. همچنین اعتبار موجود در کارت های اعتباری با توجه به قرارداد های صدور و بر اساس اعتبار سنجی افراد و قوانین جاری از 10 تا 30 میلیون تومان و بدون هر نوع کارمزد یا سود بانکی و غیر بانکی می باشد.

آیا دستگاه کارت خوان خاصی برای کارت های اعتباری و تخفیفی در محل کسب پذیرنده نصب می گردد ؟

نوع دستگاه ، همان دستگاه کارت خوان بانکی متعلق به شرکت پرداخت الکترونیک سداد ( بانک ملی ایران ) است که به وسیله شبکه شتاب بانکی به حساب پذیرنده متصل است ، با این تفاوت که قابلیت تشخیص کارت های تخفیف به آن اضافه شده است . در این دستگاه تراکنش های کارت های بانکی غیر عضو در شبکه تخفیف امکان پذیر بوده و به صورت عادی عمل می نمیاد. همچنین زمان واریز وجه به حساب پذیرنده کاملا همانند سایر دستگاه های کارتخوان و با همان فواصل زمانی مشخص و قوانین بانکی کشور می باشد.

آیا دارندگان کارت های اعتباری ، با کارت خود می توانند از هر فروشگاهی خرید کنند ؟

خیر ، تنها مجاز به استفاده از کارت های اعتباری در فروشگاه های طرف قرارداد هستند و اعتبار ارائه شده در کارت های مذکور در سایر فروشگاه ها استفاده نمی باشند . ولی بخش بانکی کارت که به حساب دارنده متصل است ، همانند سایز کارتهای بانکی بوده و از کلیه قابلیت های خرید نقدی، خرید اینترنی، دریافت و انتقال وجه و ... برخوردار است.

در صورت قطع شدن حقوق دارنده کارت اعتباری و بروز مشکل در پرداخت اقساط چه اتفاقی برای واریز اقساط می افتد ؟

با توجه به اینکه کارتهای اعتباری فقط برای پرسنل رسمی نهاد ها و اگان های دولتی صادر می شود، با کمترین ریسک را در برابر عدم پرداخت رو برو هستیم. با این حال در صورت بروز چنین اتفاقی، مبلغ اقساط کارت های اعتباری برای هر احتمالی نظیر اخراج، استعفا، ترک کار، فوت و ... توسط یک شرکت بیمه معتبر ، ضمانت شده و در این صورت بیمه پرداخت اقساط را بر عهده می گیرد .

نحوه پرداخت اقساط خرید اعتباری چگونه است ؟

پیش فرض اقساط، بسته به نوع صنف به دو صورت تمام اقساط تا سقف 12 ماهه و بخشی نقد ، بخشی اقساط تا سقف 12 ماهه می باشد که مبلغ اقساط نسبت به مبلغ تراکنشی که صورت کرفته ، توسط بانک عامل ، به صورت ماهانه ، از حقوق دارنده کارت اعتباری کسر و به حساب پذیرنده واریز می گردد .

تقسیم بندی پذیرندگان در مناطق چگونه صورت می گیرد ؟

در هر منطقه شهری ، از هر واحد صنفی تنها یک مرکز انتخاب می شود ، مگر اینکه تعداد مشترکین کارت های اعتباری در منطقه بیشتر از حد توان سرویس دهی مرکز مذکور باشد ، که در این صورت شرکت می تواند به تعداد مورد نیاز در منطقه واحد پذیرنده جدید جذب نماید . همچنین پذیرندگان شبکه بی پی کارت در سراسر کشور آماده سرویس دهی به دارندگان کارت هستند. این مراکز در وب سایت و اپلیکیشن موبایل به دارندگان کارت ها معرفی می گیدند.

انتخاب پذیرنده چگونه صورت می گیرد ؟

بر اساس کیفیت و قیمت خدمات و محصولات و توانایی سرویس دهی

مراجعه به مراکز

نحوه توزیع کتاب راهنما چگونه است ؟

به هر یک از دارندگان کارت های اعتباری در زمان تحویل کارت یک جلد کتاب راهنما ارائه می گردد .

دارندگان کارت ها چگونه با مراکز آشنا می شوند ؟

مراکز پذیرنده به سه روش معرفی در وب سایت ، اپلیکیشن و کتاب راهنما به دارندگان کارت معرفی می گردند. همچنین این مراکز در کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام bpcard نیز اطلاع رسانی می گردند.

دانلود برنامه موبايل

نحوه دانلود برنامه موبایل چگونه است ؟

برای سیتم های اندروید از طریق google play و بازار و برای سیستم عامل های ios از app store که لینک آن در انتهای صفحه اصلی وب سایت www.bpcard.ir نیز قرار دارد .

همکاري با ما

شرایط دریافت نمایندگی چیست ؟

جهت اطلاع از شرایط واگذاری نمایندگی با تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایید .

شرایط جذب نیرو و استخدام در شرکت بارمان پارسه امرتات چیست ؟

این شرکت از میان متقاضیان متخصص و متعهد که دارای سابقه کاری مفید باشند، همکاران خود را بر می گزیند. به طور معمول این امر در زمان نیاز از طریق آگهی های عمومی و نشریه های معتبر اعلام می گردد . همچنین متقاضیان می توانند جهت استخدام و ارسال رزومه با شماره های دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایند.

حريم خصوصي

نحوه نگهداری اطلاعات محرمانه پذیرندگان و دارندگان کارت چگونه است؟

شرکت بارمان پارسه امرتات به حفظ اسرار کاری و شخصی پذیرندگان و دارندگان کارتها و کلیه طرفین قرارداد های جاری متعهد بوده و همه جوانب احتیاط را در این زمینه رعایت می کند. حفظ اسرار مشتری در هر رسته و جایگاهی از اهم وظایف این مجموعه می باشد.
بی پی کارت

شرکت بارمان پارسه امرتات مدیریت کنسرسیوم پارسه و صاحب امتیاز شبکه بی پی کارت با اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با همکاری با بزرگترین بانک جهان اسلام ( بانک ملی ایران ) با هدف بالابردن قدرت خرید در اقشار مختلف جامعه و همچنین رونق بخشیدن به کسب و کار های کوچک و بزرگ ، با تاسیس شعب در سراسر کشور گام های محکمی در مردمی کردن اقتصاد برداشته است و در حال فعالیت و خدمت رسانی می باشدپیوند های شبکه بی پی کارت
جشنواره های بی پی کارت مسئولیت اجتماعی قوانین و مقررات سوالات متداول پایگاه دانشی شعب کشوری
پیوند ها
بانک ملی ایران شرکت پرداخت الکترونیک سداد شرکت پشتیبانی افزار های رایانه ای سداد (پارس) شرکت بیمه ما
پیوند های عمومی
پایگاه اطلاع رسانی دولت مرکز ارتباط مردمی ریاست جمهوری (سامد) پلیس فتا آشنایی با بانکداری اسلامی سایر پیوندهای مرتبط
شرکت های کنسرسیوم پارسه
شرکت بارمان پارسه امرتات کانون آگهی و تبلیغات پارسه شرکت دانش بنیان بیلیم افزار نوین آینده
عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین مطالب و اخبار ایمیل خود را وارد کنید

دانلود اپلیکیشن

برای دریافت لینک دانلود شماره موبایل خود را وارد کنیدبی پی کارت بی پی کارت  لوگو ساماندهی بارمان پارسه امرتات بی پی کارت

تمام حقوق سایت برای بارمان پارسه امرتات محفوظ است 2015-2019