پذیرندگان

کارت تخفیف

کارت اعتباری

بارمان پارسه امرتات

بی پی کارت BPCARD

"سوالات متداول"

ثبت نام پذيرندگان

کارتهای تخفیف در دو نوع سنتی و الکترونیکی به متقاضیان ارائه می گردند. کارت های الکترونیکی : کارت های بانکی دارای آرم بانک عامل و شرکت بارمان پارسه امرتات هستند. این کارت ها دارای قابلیت های شبکه یکپارچه بانکی ( شاپرک و شتاب ) می باشند و در کلیه دستگاه های خود پرداز و کارتخوان قابل استفاده هستند. در زمان خرید با کارت های الکترونیکی ، مبلغ تخفیف به صورت اتوماتیک توسط دستگاه کارتخوان عضو شبکه محاسبه می گردد و پس از انجام تراکنش به صورت خودکار تخفیف خرید، توسط سیستم بانکی به حساب دارنده واریز می شود.کارت های سنتی: کارت هایی با آرم شرکت بارمان پارسه امرتات، دارای هولوگرام ، تاریخ صدور و انقضا و شماره سریال می باشند. واحد های پذیرنده در زمان خرید ، با مشاهده کارت تخفیف سنتی، به صورت دستی موظف به محاسبه درصد تخفیف و دریافت مبلغ خرید با کسر تخفیف ذکر شده می باشند.
در کارت های الکترونیکی بانکی، مبلغ خرید از حساب متصل به کارت کسر می گردد و تخفیف خرید مجددا به صورت خودکار به حساب دارنده کارت بر می گردد. در کارت سنتی ، مبلغ خرید پس از کسر درصد تخفیف اعلام شده ، به صورت نقدی ، توسط دارنده کارت به پذیرنده پرداخت می گردد.
خیر ، کارت های اعتباری فقط مختص به پرسنل ارگان های دولتی است ، سایر افراد می توانند از کارت های تخفیف این شبکه بهره گیرند .
شکل ظاهری کارت های اعتباری میتواند با توجه به تیراژ درخواست صدور هر ارگان به صورت سفارشی و یا عمومی باشد. در هر صورت بر روی کارت با هر شکل و رنگی آرم بانک و شرکت بارمان پارسه امرتات درج می گردد. این کارت ها در کلیه مراکز پذیرنده طرف قرارداد که به عضویت شبکه اعتباری در آمده باشند معتبر است و در دستگاه های کارتخوان مخصوص موجود در این فروشگاه ها قابل استفاده می باشد.
نوع دستگاه ، همان دستگاه کارت خوان بانکی است که به وسیله شبکه شتاب بانکی به حساب پذیرنده متصل است ، با این تفاوت که برنامه ای مخصوص تشخیص دادن کارت های تخفیف به آن اضافه شده است .
خیر ، تنها مجاز به استفاده از کارت های اعتباری در فروشگاه های طرف قرارداد هستند و کارت های مذکور در سایر دستگاه های کارت خوان بانکی قابل استفاده نمی باشند .
با توجه به اینکه کارتهای اعتباری فقط برای پرسنل رسمی نهاد ها و اگان های دولتی صادر می شود، در صورت اخراج، ترک کار، از کار افتادگی و ... مبلغ اقساط کارت های اعتباری از حساب سنوات فرد کسر و به پذیرنده پرداخت می گردد. و برای احتمال فوت دارنده کارت، بدهی دارنده توسط یک شرکت بیمه معتبر ، ضمانت شده و در این صورت بیمه خسارت پرداخت اقساط را بر عهده می گیرد .
پیش فرض اقساط، بسته به نوع صنف به دو صورت تمام اقساط پنج ماهه و پنجاه درصد نقد ، پنجاه درصد اقساط پنج ماهه می باشد که مبلغ اقساط نسبت به مبلغ تراکنشی که صورت کرفته ، توسط بانک عامل ، به صورت ماهانه ، از حقوق دارنده کارت اعتباری کسر و به حساب پذیرنده واریز می گردد .
در هر منطقه شهری ، از هر واحد صنفی تنها یک مرکز انتخاب می شود ، مگر اینکه تعداد مشترکین کارت های اعتباری در منطقه بیشتر از حد توان سرویس دهی مرکز مذکور باشد ، که در این صورت شرکت می تواند به تعداد مورد نیاز در منطقه واحد پذیرنده جدید جذب نماید .
بر اساس کیفیت و قیمت خدمات و محصولات و توانایی سرویس دهی

مراجعه به مراکز

به هر یک از دارندگان کارت های اعتباری در زمان تحویل کارت یک جلد کتاب راهنما ارائه می گردد .
مراکز پذیرنده به سه روش معرفی در وب سایت ، اپلیکیشن و کتاب راهنما به دارندگان کارت معرفی می گردند. همچنین این مراکز در کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام bpcard نیز اطلاع رسانی می گردند.

دانلود برنامه موبايل

برای سیتم های اندروید از طریق google play و بازار و برای سیستم عامل های ios از app store که لینک آن در انتهای صفحه اصلی وب سایت www.bpcard.ir نیز قرار دارد .

همکاري با ما

جهت اطلاع از شرایط واگذاری نمایندگی با تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایید .
این شرکت از میان متقاضیان متخصص و متعهد که دارای سابقه کاری مفید باشند، همکاران خود را بر می گزیند. به طور معمول این امر در زمان نیاز از طریق آگهی های عمومی و نشریه های معتبر اعلام می گردد . همچنین متقاضیان می توانند جهت استخدام و ارسال رزومه با شماره های دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایند.

مدارک مورد نياز

سوالی در این بخش ثبت نشده است

حريم خصوصي

شرکت بارمان پارسه امرتات به حفظ اسرار کاری و شخصی پذیرندگان و دارندگان کارتها و کلیه طرفین قرارداد های جاری متعهد بوده و همه جوانب احتیاط را در این زمینه رعایت می کند. حفظ اسرار مشتری در هر رسته و جایگاهی از اهم وظایف این مجموعه می باشد.